Witam na moim nowym blogu!
Postanowiłem go uruchomić ze względu na chęć podzielenia się przemyśleniami, które wrzucam od czasu do czasu tu i ówdzie w internecie, głównie w komentarzach na facebooku. Niestety te wpisy potem giną zagrzebane pod stosem innych komentarzy, wiadomości.