czwartek, 16 lutego 2012

Witam!

Witam na moim nowym blogu!

Postanowiłem go uruchomić ze względu na chęć podzielenia się przemyśleniami, które wrzucam od czasu do czasu tu i ówdzie w internecie, głównie w komentarzach na facebooku. Niestety te wpisy potem giną zagrzebane pod stosem innych komentarzy, wiadomości.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz